Node Limit (7.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: User
hr: Korisnik

en: Role
hr: Uloga

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Limit
hr: Ograničenje
