Node Limit (7.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: User
hu: Felhasználó

en: Role
hu: Szerepkör

en: Clone
hu: Klónozás

en: Weeks
hu: Hét

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Limit
hu: Korlát

en: Days
hu: Napok

en: Months
hu: Hónapok

en: Hours
hu: Órák

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Minutes
hu: Perc

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Years
hu: Évek

en: Clone of !title
hu: !title klónja
