Node Limit (7.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: List
it: Elenco

en: Actions
it: Azioni

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: User
it: Utente

en: Role
it: Ruolo

en: Clone
it: Clona

en: Weeks
it: Settimane

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Limit
it: Limite

en: Days
it: Giorni

en: Months
it: Mesi

en: Hours
it: Ore

en: Seconds
it: Secondi

en: Minutes
it: Minuti

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Years
it: Anni

en: Clone of !title
it: Clone di !title
