Node Limit (7.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: User
kk: Пайдаланушы
