Node Limit (7.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Role
km: តួនាទី
