Node Limit (7.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: User
nl: Gebruiker

en: Role
nl: Rol

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Weeks
nl: Weken

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Limit
nl: Limiet

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Hours
nl: Uren

en: Seconds
nl: Seconden

en: Minutes
nl: Minuten

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Years
nl: Jaren

en: Clone of !title
nl: Duplicaat van !title
