Node Limit (7.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: User
oc: Utilizaire

en: Role
oc: Ròtle

en: Clone
oc: Clonar

en: Weeks
oc: Setmanas

en: Days
oc: Jorns

en: Content Type
oc: Tipe de contengut
