Node Limit (7.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: List
pt: Lista

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: User
pt: Utilizador

en: Role
pt: Grupo

en: Clone
pt: Clonar

en: Weeks
pt: Semanas

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Limit
pt: Limite

en: Days
pt: Dias

en: Months
pt: Meses

en: Hours
pt: Horas

en: Seconds
pt: Segundos

en: Minutes
pt: Minutos

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: Years
pt: Anos

en: Node Limit
pt: Limite do Nó
