Node Limit (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: User
sk: Používateľ

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Clone
sk: Klonovať

en: Weeks
sk: Týždne

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Minutes
sk: Minúty

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Clone of !title
sk: Klon !title
