Node Limit (7.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: User
ta: பயனர்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Clone
ta: போலிகை

en: Limit
ta: எல்லை

en: Months
ta: மாதங்கள்

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை
