Node Limit (7.x-1.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: User
ast: Usuariu

en: Role
ast: Rol
