Node Limit (7.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: User
az: İstifadəçi

en: Role
az: Rollar

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Seconds
az: Saniyələr
