Node Limit (7.x-1.0-alpha5) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: List
de: Liste

en: Actions
de: Aktionen

en: Description
de: Beschreibung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: User
de: Benutzer

en: Role
de: Rolle

en: Clone
de: Duplizieren

en: Weeks
de: Wochen

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Limit
de: Begrenzung

en: Days
de: Tage

en: Months
de: Monate

en: Hours
de: Stunden

en: Seconds
de: Sekunden

en: Minutes
de: Minuten

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Years
de: Jahre

en: Clone of !title
de: Duplikat von !title

en: Add Node Limit
de: Eine Node Begrenzung hinzufügen
