Node Limit (7.x-1.0-alpha5) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: List
es: Listado

en: Actions
es: Acciones

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: User
es: Usuario

en: Role
es: Rol

en: Clone
es: Clonar

en: Weeks
es: Semanas

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Limit
es: Límite

en: Days
es: Días

en: Months
es: Meses

en: Hours
es: Horas

en: Seconds
es: Segundos

en: Minutes
es: Minutos

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Years
es: Años

en: Clone of !title
es: Clon de !title
