Node Limit (7.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: User
et: Kasutaja

en: Role
et: Roll

en: Clone
et: Klooni

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Limit
et: Limiit

en: Seconds
et: Sekundid
