Node Limit (7.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Role
gu: હોદો

en: Limit
gu: મર્યાદા
