Node Limit (7.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: User
pl: Użytkownik

en: Role
pl: Rola

en: Clone
pl: Klonuj

en: Weeks
pl: Tygodni

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Days
pl: Dni

en: Months
pl: Miesięcy

en: Hours
pl: Godziny

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Minutes
pl: Minuty

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Years
pl: Lat

en: Clone of !title
pl: Klon !title
