Node Limit (7.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: User
sr: Корисник

en: Role
sr: Улога

en: Content Type
sr: Тип садржаја
