Node Limit (7.x-1.0-alpha5) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: User
te: వాడుకరి

en: Role
te: పాత్ర

en: Months
te: నెలలు
