Node Limit (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: User
be: Карыстальнік

en: Role
be: Роля

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: Seconds
be: Секунды

en: Content Type
be: Тып змесціва
