Node Limit (7.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Description
id: Deskripsi

en: Weight
id: Bobot

en: User
id: Pengguna

en: Role
id: Peran

en: Clone
id: Kloning

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Limit
id: Batas

en: Seconds
id: Detik

en: Content Type
id: Tipe Konten
