Node Limit (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: User
jv: Panganggo

en: Role
jv: Parāgā
