Node Limit (7.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: User
ur: صارف
