Node Notes (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: content
be: змест

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Notes
be: Заўвагі

en: Other
be: Іншыя
