Node Notes (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: content
es: contenido

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Notes
es: Notas

en: Other
es: Otro(s)

en: Add a note
es: Añadir una nota
