Node Notes (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: content
hu: tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Other
hu: Egyéb

en: Save Note
hu: Megjegyzés mentése
