Node Notes (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: content
jv: kontén

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Other
jv: Liyané
