Node Notes (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: content
kk: контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Other
kk: Басқа
