Node Notes (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Delete
no: Slett

en: content
no: innhold

en: Cancel
no: Avbryt

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Notes
no: Notater

en: Other
no: Annet
