Node Notes (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: content
nn: innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Notes
nn: Notat

en: Other
nn: Andre
