Node Notes (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: content
ru: содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Notes
ru: Примечания

en: Other
ru: Другое

en: Add a note
ru: Добавить заметку
