Node Notes (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: content
sk: obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Notes
sk: Poznámky

en: Other
sk: Ostatné
