Node Notes (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Other
ta: மற்றவை
