Node Notes (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: content
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Other
te: ఇతర
