Node Notes (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: content
af: inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Other
af: Ander
