Node Notes (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: content
da: indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Notes
da: Noter

en: Other
da: Anden

en: Add a note
da: Tilføj note
