Node Notes (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: content
fr: contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Other
fr: Autre

en: Add a note
fr: Annoter
