Node Notes (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: content
hr: sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Notes
hr: Bilješke

en: Other
hr: Ostalo
