Node Notes (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: content
it: contenuto

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Notes
it: Note

en: Other
it: Altro
