Node Notes (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: content
lv: saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Other
lv: Citi
