Node Notes (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: content
nl: inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Notes
nl: Notities

en: Other
nl: Andere

en: Add a note
nl: Een opmerking toevoegen

en: Save Note
nl: Notitie opslaan
