Node Notes (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: content
pl: zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Notes
pl: Notatki

en: Other
pl: Inne

en: Note #@noteid has been deleted.
pl: Notatka #@noteid została usunięta.

en: Deleted note @noteid.
pl: Usunięto notatkę @noteid

en: Administer notes
pl: Administracja notatkami

en: Save Note
pl: Zapisz notatkę

en: Your note cannot be empty.
pl: Twoja notatka nie może być pusta.

en: Your note has been saved.
pl: Twoja notatka została zapisana.

en: There was a problem saving the note.
pl: Wystąpił problem przy zapisywaniu notatki.

en: There are no notes
pl: Nie ma żadnych notatek
