Node Notes (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: content
ro: conţinut

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Notes
ro: Note

en: Other
ro: Altele
