Node Notes (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: content
tr: içerik

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Notes
tr: Notlar

en: Other
tr: Diğer
