Node Notes (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: content
uk: матеріал

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Notes
uk: Примітки

en: Other
uk: Інше

en: Add a note
uk: Додати примітку
