Node Notes (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Other
ar: آخر
