Node Notes (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: content
cs: obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Notes
cs: Poznámky

en: Other
cs: Jiné
