Node Notes (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: content
el: ύλη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Other
el: Άλλο
