Node Notes (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: content
eo: enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Other
eo: Alia
