Node Notes (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: content
et: sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Other
et: Muu
